Muži vykradli Chomutov!

Muži po domácí výhře nad Letkou, dokázali uspět i na hřišti Chomutova a hned se na tabulku 1. ligy dívá lépe. Tygřice bez problémů porazily Českou Lípu a následně v prodloužení přelstili i Ústí nad Labem.

Muži měli v Chomutově výborný vstup a první třetinu vyhráli 2:0. Ve druhé se však ujali iniciativy domácí a skóre otočili na 3:4. Jenže třetí třetina opět patřila Startu a konkrétně dvěma mužům z jeho sestavy. Zkušený Vojtěch Bagin dvakrát přihrával a Matěj Netrefa dvakrát skóroval. Dokonal tak otočku zápasu i svůj hattrick. Zbytek utkání už obrana v čele s Tadeášem Dittrichem zvládla a Start se tak posunul na 9. místo vyrovnané tabulky 1. ligy.

Tygřice v prvním zápase porazily bez problémů Českou Lípu 7:2, když si 4 body (2+2) připsala Mayya Lytorova. Ve druhém utkání proti Ústí se pak skóre přelévalo tak dlouho, až došlo do remízového stavu. Muselo tak rozhodnout prodloužení, které rozetnula Barbora Vávrová. Hvězdou utkání byla Kristýna Jirásková, která si připsala 3+2!